Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek

^Reklama

26 Komentarz

  1. Świetna sprawa. Nie spodziewałem się. Miałem problem ze spłatą ostatniej raty to mi po prostu wyznaczyli kolejny termin – za miesiąc i naliczyli nieznaczną kwotę tylko. To było dobre rozwiązanie.

  2. Dzień dobry potrzebuję pożyczki wychowuje cztery dziewczynki sama szukam pożyczki od dłuższego czasu nie mam pojęcia gdzie już szukać pomocy jestem po przejściach tak samo jak moje dzieci. Nie mogę wziąć w banku bo nie pracuje mam tylko zasiłki na dzieci i przez byłego męża jestem w bazach proszę chciałbym uzyskać z 5000 zł pożyczki bardzo proszę o pomoc w Radomiu

  3. Witam, wdepnąłem w niezłe bagno, wpadłem w straszne długi. Zaciągnąłem kredyt gotówkowy w banku, spłacałem normalnie, miałem pracę. Potem miałem wypadek i zaczęły się moje problemy, nie mogłem pracować, a dług rósł, więc wziąłem pożyczkę w Providencie. I to był mój koniec, długi rosły. teraz wynoszą z odsetkami ponad 65 tys zł. Błagam o pomoc! Muszę wyjść na prostą! Spłacić długi i powoli spłacać jedną ratę. Czy jakiś prywatny inwestor mógłby mi pomóc? BARDZO PROSZĘ!

  4. Witam bardzo potrzebuje pozyczki prywatnej ok 45 tys.z miesieczna rata mam umowe o prace.Cz ktos moglby mi pomoc? Sprawa pilna.

  5. Pilnie potrzebuję pożyczki w wysokości 10000 zł na okres 12 miesięcy z możliwością spłaty jednorazowej. Sprawa BARDZO PILNĄ.

  6. Witam poszukuje empatycznej osoby mogącej mi pożyczyć 8000 na12 miesięcy bez depozytów ,zakładania konta oraz przedpłat.Warunki pożyczki zawarte w umowie .wysokość raty .wysokość rocznego %.honorarium od udzielonej pożyczki.Wterzę.że uzyskam odpowiedz od uczciwej osoby.

  7. Witam poszukuje empatycznej osoby mogącej mi udzielić pożyczki w wysokości 8000 na 12 miesięcy bez zakładania konta, depozytu, opłat za notariusza. Jasne warunki umowy/jaka miesięczna rata, roczny koszt pozyczki/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *