28 Komentarz

  1. potrzebuje pozyczki hipotecznej w kwocie 75 tys mam kredyty gotowkowe ale okres jest krotki i za wysokie raty mam dom ktory nie jest zastawiony kupilam go za te gotowkowe. Kraków pilne!!!!

  2. Pierwszy raz brałam pożyczkę prywatną w Krakowie. Bardzo bałam się, ale na szczęście miałam do dyspozycji fajnego konsultanta. Wszystko mi wytłumaczył i się uspokoiłam. Jestem przed spłaceniem ostatniej raty, ale już polecam, bo to faktycznie nic trudnego nawet dla osoby, która z komputerami nie ma zbyt dużego kontaktu.

  3. Potrzebuję pożyczki około 30 000 zl na spłatę zadłużenia Mam stały dochów i jeszcze pracuję na umowę o dzieło rata moja to 800-1000 zł

  4. Witam, jeśli ktoś ma pilną potrzebę pożyczenia paru złotych w szybkim czasie to zapraszam. Obsługuje Kraków i okolice. Gwarantuje niskie oprocentowanie i okres spłaty dostosowany do możliwości każdego pożyczkobiorcy. Nie sprawdzam BIK i nie wymagam dużych dochodów. Zostaw komentarz, pomogę!

  5. Potrzebuję pozyczki 50000 zł na maksymalny okres spłaty. Jaka wysokość raty . Oczywiście bez przedplat ,opłat, ubezpieczenie I zastawu nieruchomości. Mam stały dochód 3800 na rękę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.