1 184 Komentarz

 1. od zaraz? Tzn od kiedy bo nie ma żadnych szczegółów.1h 2h 24h ? Szukam pożyczki od zaraz i są ale od prywatnych inwestorów ciężko je uzyskać, Naprawdę.

 2. bardzo proszę o pomoc potrzebuje na juz 1800 zloty mam zasiłek na dziecko oraz rentę rodzinna. Proszę o jak najszybszy odzew na e-mail dziekuje

 3. Potrzebuję 20000 zł na spłatę chwilówek. Mam stały dochód w wysokości 3000 zł (z umowy o pracę na czas nieokreślony i około 2000 zł z dodatkowej działalności (na czarno). Jestem w stanie płacić miesięczną ratę 500 – 600 zł. Okres kredytowania do 48 miesięcy.

 4. Witam. Choruję na stwardnienie rozsiane, co wymaga dużej ilości leków, i jest bardzo kosztowne. potrzebowałabym 25000 zł na zakup kolejnego drogiego leku oraz spłatę chwilówek, które już zaciągnęłam wcześniej na lekarstwa. Mam stały dochód w wysokości 6000 zł (3000 zł z umowy o prace na czas nieokreślony, 3000 zł z wynajmu mieszkań). Proszę o pilny kontakt mailowy. Pozdrawiam.

 5. PROSZE O 20 tys POZYCZKI PRYWATNEJ NA MOJE DŁUGI PROSZE ROZŁOZYĆ NA RATY JESTEM WSTANIE PŁACIĆ 700 ZŁ MIEŚIĘCZNIE PROSZE O POMOC IRENA

 6. Potrzebuje 5000 zł jestem z bazach mam komornika moge spłacać po 200 zł miesięcznie czy mam szansę otrzymać pożyczkę.Mieszkam w łodzi

 7. Poszukuje prywatnej pozyczki bez sprawdzania baz. Potrzebuje 5000 zl moge spłacać po 200 zl miesiecznie.Nie mam udokumentowanych dochodów zasilek rodzinny zasilek z programu 500 plus. Proszę o kontakt.

  • Witam Pani Agnieszko
   Nazywam się Grzegorz. Mogę zaproponować Pani pieniądze bez wychodzenia z mieszkania do Pani domu. Aby otrzymać tanią pożyczkę z obsługą domową warto zwrócić uwagę na zapisy na forach internetowych moich pożyczkobiorców. Mogę podać nazwę serwisu i fb. Wypowiadają się tam przede wszystkim osoby, które już zaciągnęły już ode mnie tego typu zobowiązanie. Można się dowiedzieć sie także, które pożyczki są polecane, a z jakich nie warto korzystać. Przed podpisaniem umowy wysyłam ją na e-maila, żeby każdy miał czas się zapoznać.. W razie zainteresowania proszę o kontakt. Pozdrawiam

 8. Oferuje pożyczki prywatne dla zadłużonych online, szybko i bez wychodzenia z domu na dowolny cel, również oddłużeniowy. Nie tylko bez BIK, BIG czy KRD, ale również bez zabezpieczenia. Pieniądze prosto na konto już w kilka chwil. Pożyczki społecznościowe (prywatne) przez Internet dla każdego, na dowolnych, proponowanych przeze mnie warunkach. Niezwykła elastyczność, możliwość uzyskania sporych sum pieniędzy, bez BIK, BIG i KRD. Cała procedura całkowicie online. Zainteresowany? Prześlij kontakt do siebie, oddzwonimy!

 9. Prywatny inwestor oferuje tanie pożyczki prywatne od zaraz dla każdego!

  Zobacz co wyróżnia szybka prywatną pożyczkę od ręki:
  – mało formalności do spełnienia
  – łatwość spłaty
  – duża przyznawalaność
  – w 15 minut na konto
  – bez BIK i KRD
  – na dowolny cel
  – bez zaświadczeń o dochodach

  Tania prywatna pożyczka jest:
  – pewna – 100% wniosków rozpatrywanych jest pozytywnie
  – szybka – gotówką do godziny na koncie
  – bezpieczna – Twoje dane są chronione
  – anonimowa – nikt nie zadaje niewygodnych pytań
  – profesjonalna – doradca pożyczkowy odpowie na wszystkie pytania

  Dlaczego warto wybrać atrakcyjną pożyczkę prywatną od ręki bez ograniczeń:
  – brak górnej granicy kwoty – aplikuj o dowolną kwotę
  – brak granic wiekowych – pożyczka dla osób w każdym wieku
  – brak weryfikacji w bazach dłużników

  NAPISZ KOMENTARZ, NIEZWŁOCZNIE SIĘ ODEZWIEMY

 10. Najlepsza oferta prywatnych pożyczek od zaraz z niskim oprocentowaniem

  Zgłoś się do NAS! Współpracujemy z prywatnymi inwestorami, którzy oferują szybkie i tanie pożyczki społecznościowe i prywatne!

  * do 200 000zł
  * formalności ograniczone do minimum
  * długi okres spłaty
  * negocjacja warunków spłaty
  * możliwość karencji w spłacie
  * brak weryfikacji BIK

  Pożyczki od zaraz !
  – do 50 000 zł – bez zaświadczeń o dochodach
  – do 100 000 zł na oświadczenie o dochodach (honorujemy każdy dochód)
  – do 200 000 zł na zaświadczenie o dochodach, pod zastaw lub na weksel

  DOŁĄCZ DO TYSIĄCA ZADOWOLONYCH KLIENTÓW! Napisz w komentarzu jakiej pożyczki i na ile potrzebujesz. Prześlemy Ci kilka ofert do wyboru!

 11. Szybkie i tanie pożyczki społecznościowe i prywatne z dogodnymi warunkami

  SPRAWDŹ NASZE WARUNKI!
  * Oprocentowanie już od 1,99%
  * Okres spłaty nawet 5 lat
  * Kwota do 150 000 zł

  1. NIE BADAMY BIK
  2. NIE MUSISZ DOSTARCZAĆ ZAŚWIADCZEŃ O DOCHODACH
  3. WYSTARCZY NAM TWOJE OŚWIADCZENIE O ZAROBKACH
  4. NIE MUSISZ WYCHODZIĆ Z DOMU
  5. GOTÓWKA DO WYBORU: NA KONTO LUB DO RĘKI
  6. PIENIĄDZE OD ZARAZ – TEGO SAMEGO DNIA

  Jeżeli jesteś zainteresowany nasz doradca skontaktuje się z Tobą, wystarczy, że zostawisz w komentarzu kontakt do siebie i napiszesz jakiej pożyczki potrzebujesz!