39 Komentarz

 1. Bardzo dużym zaskoczeniem przy prywatnych pożyczkach w moim Płocku było to, że samodzielnie wybrać mogłem dzień spłaty pożyczki. Ja wypełniłem wniosek bodajże 25 dnia miesiąca, a spłacać mogłem na przykład ostatniego, albo pierwszego dnia miesiąc zaraz po wypłacie. Super to jest rozwiązanie i takich pożyczek kolejnym razem będę szukać.

 2. Poszukuje pilnie pozyczki prywatnej 40 tys zl.Plock okolice.Umowa o prace na czas nieokreslony.Splaty w ratach do 500 zl rata miesieczna na okolo 120 miesiecy.Pilne!!!!

 3. Witam,pilnie potrzebuje pożyczki w kwocie 25000zł.Bez sprawdzania baz.Raty mogę płacić w kwocie 550 zł.Umowa cywilno prawna lub weksel

 4. Witam. Polecam wszystkim tą pożyczkę prywatną. Mieszkam w Płocku , ale podobno udzielają pożyczek w całej Polsce. Cała decyzja i kompletnie indywidualna stopa oprocentowania jest zależna od wyniku przeprowadzonej analizy zdolności kredytowej. Ja bez problemu dostałam i to większa kwotę, bo 60 000 zł i z korzystnym oprocentowaniem.
  Moja sytuacja wyglądała następująco:
  *pozytywna historia w BIKu i brak zaległych zobowiązań
  *nie miałam żadnej innej pożyczki, jakiś innych rat do spłaty w innych instytucjach finansowych czy bankach
  *moja zdolność kredytowa podobno była na poziomie wyższym niż nasza średnia krajowa

  Ale myśle, że można otrzymać wsparcie, mimo gorszej sytuacji czy nawet braku regularnych dochodów. Na pewno lepiej ubiegac się o pożyczkę od prywatnego inwestora niż z parabanku. Jakby ktoś miał jeszcze jakieś pytania, to proszę pisać, chętnie pomogę. Pozdrawiam Ania

 5. Czy pożyczka pod weksel od prywatnego inwestora jest dobrym wyborem? Muszę pilnie pożyczyć 15 000 zł. Mieszkam w Płocku.
  Proszę o ofertę lub przynajmniej jakąś podpowiedź.
  Dziękuje Kamil

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze komentarze